Tüm Kategoriler

Buradasınız: Ana Sayfa>Haberler

Wetsuit nasıl seçilir?

Görüntüleme:21 Yazar: Yayınlanma Zamanı: 2022-09-08 Menşei:

官网新闻

C: sıkıştırma konusunda endişeleriniz varsa, Daiwabo ve Heiwa daha yüksek yoğunlukludur ve derinlikte Yamamoto 45 kadar sıkıştırma yapmazlar, ancak olumsuz tarafı, bu iki neopren'in hiçbir yerde esnek veya rahat olmadığını okudum. Aranızda bu farklı neopren türlerini deneyen var mı? Lütfen paylaşın, rahatlığı feda edip derinde sıkıştırmaması için daha yüksek yoğunluklu neopren mi almalıyım, yoksa rahatlık için yamamoto almalı mıyım, sıkıştırılabilirlik konusunda endişelenmemeli ve elbisenin sürekli olarak zamanla bozulma riskini almalı mıyım bilmiyorum. derin dalışlar ve sıkıştırma.  

1955f709df3e34fd9a0433c51404d970_1645769376577041


B: Soğuk havada dalış yapıyorsanız, bir tekneden dalış yapıyorsanız, kesinlikle pürüzsüz bir cilt istersiniz, çünkü bir teknede, dışı suyla ıslatılmış kumaşlı bir takım elbiseyle rüzgardaysanız, buharlaşmalı soğutma sizi ürpertebilir. . Pürüzsüz cilt anında kurur ve hareket halindeki bir teknede sizi soğutmaz. Daha yumuşak neoprenler daha rahat ve daha sıcaktır, ancak dayanıklılıkları çok düşüktür. Yamamoto45 neopren pürüzsüz deri alırsanız, alet çantanızda bir kutu neopren yapıştırıcı bulundurmalısınız, çünkü zıpkınla balık avına giderseniz kaçınılmaz olarak onarım yapmak zorunda kalacaksınız. Daiwabo bana iyi bir seçim gibi geldi! Zıpkınla balık avlama tarzınız dibe inmeyi ve avınıza yaklaşmak için kayaların üzerinden süzülmeyi içeriyorsa, aşınmaya daha iyi dayanıklı bir takım elbise istersiniz. Bazı üreticiler size dizler, kollar ve oturma yeri gibi aşınmanın yüksek olduğu alanlarda sert, naylon jarse kaplı neopren seçeneği sunar.  

fac661f1932e1076bf8f596b15fe89bb_1655277110891116

C: yırtılma konusunda endişeleniyorsanız. Üst düzey rekabetçi serbest dalışla ilgilenmiyorsanız, sıkıştırma gerçekten bir endişe kaynağı olmadığından Yamamoto'yu alırdım. Pürüzsüz bir cilt alın ve yırtılma konusunda endişeleriniz varsa naylon astarlı pantolonları seçin. Elbiseyi giyerken yırtmak insanların söylediği kadar kolay değil, sadece yağlamayı unutmayın. İç kaplamalar oldukça gereksizdir çünkü aşınır ve opencell yağlandığında neredeyse aynı derecede iyi olur.

mesaj bırakın
Çevrimiçi sohbet

Merhaba, mesajınızı kaçırmamamız ve sizinle sorunsuz bir şekilde iletişime geçmemiz için lütfen çevrimiçi sohbet etmeden önce adınızı ve e-postanızı buraya bırakın.