Tüm Kategoriler

Buradasınız: Ana Sayfa>Haberler

Wetsuit İçin Hangi Dikişleri Seçmem Gerekecek?

Görüntüleme:18 Yazar: Yayınlanma Zamanı: 2022-12-08 Menşei:

Dikişler dalgıç giysinizi bir arada tutmaktan daha fazlasıdır, çünkü dikişler en olası bölgelerdir: Desteklerin içine su girmesine izin verin çünkü dikiş, neopren içinde kullanılan yönteme göre sızıntılara neden olabilecek küçük delikler açmayı içerir. hareket - dikişler bir dalgıç giysisinin (fermuardan sonra) ikinci en az esnek unsuru olduğu için, daha az dikiş ek esneklik anlamına gelebilir, ancak daha fazla dikiş (neoprenden daha ayrı kesilmiş paneller anlamına gelir) genellikle harika bir gelişmiş dalış giysisi sunar. Bu nedenle, maksimum esnekliğe ihtiyacınız varsa veya soğuk bir yerdeyseniz, buraya dikkat etmek isteyeceksiniz.

düz kilit

Bu işlem, bir panelin ana avantajını diğerinin üzerine yerleştirmeyi ve her ikisinden dolayı dikmeyi içerir. Dayanıklı dikişinizi bir miktar daralma ile oluşturur, ancak aynı zamanda neopren boyunca sızabilecek deliklerden de çok şey oluşturur. Bu, kamalı dikişlerin genellikle yazlık dalış kıyafetlerini elde etmek için ayrıldığı anlamına gelir.

 未 标题-4

KÖR DİKİŞ

Yüksek destekli uçlarda ve kışlık giysilerde bulunan kör dikişi keşfedeceksiniz, çünkü en az sızıntı, daha iyi özgürlük ve tüm seçenekler arasında en iyi dayanıklılığı sağlar. Genellikle Yapıştırılmış Gölgeler-Dikişli veya GBS olarak listelenir, çünkü enerjinin kenarları dikişten önce uç destekler birbirine yapıştırılır. Daha sonra dikiş, enerjiyi tam olarak delmeden sadece neopren boyunca hareket eder ve sağlam, su geçirmez bir dikişle sonuçlanır.

未 标题-3

 

BANTLI

Bu, daha su geçirmez ve dayanıklı olmalarını sağlamak için birleşim yerlerinde dahili olarak esnek bandın kullanıldığı yerdir. Elbisenize normal su girmesine karşı ekstra bir bariyer görevi görür. Düzgün bantlama, yalnızca önemli stres alanlarına uygulandığı anlamına gelirken, tamamen bantlanmış, her dikişin sağlamlaştırıldığı anlamına gelir.

未 标题-1

 

MÜHÜRLÜ

Derzlerin üzerine tam su geçirmezlik sağlamak için sıvı silikon dökülür, bazı takım elbiselerinde bu gerçekten ek yerlerinin hem iç hem de dış kapıları için yapılır. Ayrıca "sıvı sızdırmaz", "sıvı sızdırmaz" veya "kaynaklı" olarak anıldığını da göreceksiniz.

未 标题-2

 

 

 


Önceki: Hayır

Sonraki : Wetsuit nasıl seçilir?

mesaj bırakın
Çevrimiçi sohbet

Merhaba, mesajınızı kaçırmamamız ve sizinle sorunsuz bir şekilde iletişime geçmemiz için lütfen çevrimiçi sohbet etmeden önce adınızı ve e-postanızı buraya bırakın.